Про компанію

Вам потрібна затишна спальня чи простора кухня? Ви у пошуку вишуканих та елегантних меблів для вітальні? Вам потрібно облаштувати домашній кабінет або новий офіс? BudMix - це саме те місце, де ви зможете придбати якісні, функціональні та зручні меблі на будь-який смак.

Творчий потенціал і професіоналізм нашої команди допомогли нам швидко увійти на ринок меблів України і досягти репутації виробника якісної продукції. Наші меблі вирізняються високою якістю та оригінальним дизайном. Безперервні дослідження та інновації дозволяють нам створювати функціональні меблі з вишуканим дизайном, не забуваючи при цьому про традиційні цінності. Чітке бачення сьогодення і погляд на майбутнє - це те, що допомагає нам створювати унікальні моделі.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Широкий асортимент. Компанія представляє найширший асортимент всіх необхідних предметів інтер'єру для спалень, віталень, дитячих кімнат, студій та кабінетів. Переглянувши фото наших робіт, можна переконатися, що чіткість ліній та витриманість комбінацій, у яких немає жодного зайвого елемента, забезпечить безперечний комфорт та вишуканість вашому інтер'єру. 

Всі зусилля у нашій роботі спрямовані на задоволення смаків і бажань наших клієнтів. Завдяки максимально широкому каталогу пропозицій, навіть найвибагливіші клієнти можуть знайти у нас те, що потрібно для створення своєї ідеальної атмосфери. Стильові рішення нашої компанії можуть бути найрізноманітніші - від строгої класики до сміливого модерну чи простого провансу. 

Надійність і комфорт. Контроль і безпосереднє управління усім виробничим процесом - одна із сильних сторін компанії. Для гарантії надійності і комфорту ми використовуємо тільки високотехнологічні матеріали кращих європейських виробників. Вся наша продукція сертифікована, безпечна для навколишнього середовища і здоров'я покупців.

Повний комплекс послуг. Компанія BudMix пропонує повний спектр послуг, який дозволить вам отримати максимальне задоволення у процесі вибору, покупки та експлуатації меблів.

Наші консультанти завжди готові надати кваліфіковану допомогу з будь-яких питань і допомогти підібрати варіант, який відповідає вашому стилю, дизайну, комфорту та оптимальній для вас ціні.

Співробітники служби доставки доставлять меблі у призначене місце, зберуть і встановлять їх у зручний для вас час